Telefonunuzu Korumanın Yolları

buca-cep-aksesuar-kırılmaz-ekran

Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu

Buca Cep Servisi

Cihazınızın, ekranına darbelere karşı koruma sağlayan Kırılmaz Cam Koruyucu takmanızı öneriyoruz.Buca Cep Telefon Servisimizde bu ürünü temin edebilirsiniz.Ayrıca Cep Telefonu Ekran Değişimlerinde bu ürünü size hediye ediyoruz.

sirinyer-cep-telefon-kılıfları

Kılıf

Eplus Cep Servisi

Telefonunuzda slikon yada plastik kılıf kullanarak düşme esnasında meydana gelen kasa çiziklerinin veya kırılmalarının önüne geçebilirsiniz.Böylelikle hem telefonunuzun korumasını biraz daha artırmıs hemde daha şık görünüm elde edebilirsiniz.Eplus Cep Servisimizde Kılıf Aksesuar Çeşitlerini bulabilir dilerseniz satın alabilirsiniz.

buca-cep-soket-tamiri

Soket Sağlığı

Şirinyer Cep Servisi

Telefonunuzun soket ssağlığı için, telefon sarj halideyken düz bir zeminde bırakılması soketin kırılmasını önler.Ayrıca telefonun sarjını sürekli tak çıkar yapmak telefonun soketinin bozulmasına sebep olabilir.Buca Cep Servisimizde her marka cihazınızın soket onarımını ve değişimini yapmaktayız.Telefonlarınızla uyumlu yüksek kalitede sarj aksesuarlarını servisimizden temin edebilirsiniz.

Buca-Yazılım-Telefon-Formatlama

Yazılım/Software

Buca Telefon Yazılım Servisi

Telefonunuza Apple Store yada Google Play Store'den uygulama indirirken, güvendiğiniz firmaların uygulamasını tercih etmeniz telefonunuzun yazılımsal olarak güvende kalmasını sağlıyabilirsiniz.

Telefonumu Nerede Yaptırmalıyım ?

fabrikasyon-ekran-degisimi

Uzman Müdahale

Profesyonel cihazlarla beraber onları kullanıcak, telefon tamirinde uzmanlaşmış personel olmazsa olmazıdır.2002 yılından günümüze gelen tecrübemiz ve uzman kadromuz ile Buca Cep Servisi telefon tamiri konusunda sizin bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapisitesi ile sizlere hizmete devam etmektedir.

Profesyonel Onarım Cihazları

Telefon tamirini şuanda sağlıklı bir şekilde çoğu firma bunu yapamıyor.Yapamasının sebebi onarım cihazlarının olmaması.Ekran değişimlerinde daha uyguna maliyet olması için makine yerine el ile çeşitli sıvılarla telefonlara işlem yapması daha sonra telefonlarda sorun yapmaktadır.Servisimizde telefon cihaz onarım konusunda yeterli ekipmanlar bulunmaktadır.Bu şekilde telefonunuzu onarırken fabrikasyon kalitesinde işlem görmektedir.

cep-servis-kalite